Hakkımızda

Paraf Elektrik
1997 yılında İstanbul’da faaliyete geçen firmamız, elektrik taahhüt işleri, mühendislik hizmetleri, proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden itibaren müşteri ihtiyaçları doğrultusunda doğru analiz ederek uygun çözümler sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.
Birçok endüstriyel tesis, konut, hastane, okul, alışveriş merkezi vb. yapıların ilgili yönetmeliklere, şartnamelere ve mühendislik formasyonuna uygun olarak projeleri başarıyla teslim etmekte olan şirketimiz siz değerli müşterilerimize uygun fiyat, optimum çözüm ve sürekli destek ilkeleriyle faaliyetlerini sunmaktadır.

MİSYONUMUZ;

Elektrik uygulamaları alanında, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olmak, artan taleplerini karşılarken, kaliteli çözümler üretmek, değerlerimizi etkin kullanarak, dürüst çalışmaya özen göstermek, müşterilerimizin yatırım ve projelerine değer katmak, memnuniyetlerini ve devamlılıklarını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ;

Elektrik uygulamaları alanında, pazar payımızı sürekli olarak genişletmek, gelişim ve değişim anlayışımızla, ürün ve hizmet kalitesine kattığımız değerlerle, alanında lider ve takdir edilen bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.